Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

100 Przedmioty

Płatki BAMBUSOWE KOSMETYCZNE wielorazowe waciki 6 sztuk

19,99 zł

3,33 zł za sztukę

Więcej informacji

Skład: 70% frotta bambusowa i 30% bawełna

Nasze płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku odznaczają się wysoką chłonnością wody - nawet ok 60% lepiej niż zwykłe płatki kosmetyczne. Poza tym mają właściwości antybakteryjne, antygrzybicze, termoregulacyjne (latem dają uczucie świeżości, zimą - ciepła) i chłoną nieprzyjemne zapachy, dlatego doskonale sprawdzają się w pieluszkach wielorazowych.

Są ekologiczna, nie wywołują odczynów alergicznych i zatrzymują szkodliwe promieniowanie UV. Tkanina jest przyjemna w dotyku a jednocześnie wytrzymała. Miękkość i kolor utrzymują się nawet po wielu praniach.

Cały zestaw zawiera:

6 x płatki bambusowo-bawełnianie

1 x woreczek bawełniany na płatki

Plaster drewna nie jest częścią oferty.

Prać w maksymalnie 40℃

W plikach do pobrania załącznik jak prać i przedłużyć żywotność płatków :)

JAK PRAĆ:

 1. Wypierz płatki przed pierwszym użyciem - tak jak nowe prześcieradła i ręczniki. Będą bardziej miękkie i wchłaniają się lepiej na twarzy. :)

 2. Włóż płatki do siatkowego woreczka na pranie i wypierz je w pralce w jasnych kolorach. Prać na ciepło (do 40 ° C, 104 ° F) z delikatnym detergentem i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin ani wybielacza podczas prania płatków.

 • Nie używać płynu do zmiękczania tkanin, odplamiacza ani wybielacza do prania wkładów wielokrotnego użytku.

 • Po dodaniu zmiękczacza do tkanin, może on gromadzić się na płatkach i tym samym osłabiając strukturę tkaniny i radykalnie zmniejszają jej chłonność. Pranie płatków bez zmiękczacza utrzyma płatki bambusowe bardziej miękkie i chłonne.

 • Wiele środków do zmiękczania tkanin jest na bazie ropy naftowej i jest pełnych tłuszczu zwierzęcego, którego nie chcesz nakładać na twarz. Jeśli wolisz używać zmiękczacza do tkanin do swoich ubrań, po prostu zmieszaj biały ocet z olejkiem eterycznym (zapach według własnego uznania). Ta mieszanka zmiękczy pranie i nada mu przyjemny aromat bez żadnego zapachu octu.

 • Nie używaj wybielacza ani odplamiacza, ponieważ są to bardzo żrące chemikalia, które mogą uszkodzić tkaninę bambusową i całkowicie skróci życie Twoich płatków. :)

JAK PRZEDŁUŻYĆ ŻYWOTNOŚĆ PŁATKÓW EKOLOGICZNYCH:

 • Możesz szybko umyć płatki zaraz po użyciu ciepłą wodą i mydłem. W ten sposób usuniesz natychmiast większość makijażu z płatków i zmniejszysz jego ilość w tkaninie, nie używając pralki.

 • Aby utrzymać płatki w dobrym stanie przez dłuższy czas, unikaj suszenia ich w suszarce bębnowej, zwłaszcza w wysokich temperaturach, ponieważ może to spowodować nadmierne zużycie i skurczenie się tkaniny. Materiał bambusowy najlepiej suszyć na sznurku, jeśli jest dostępny. Jeśli wysuszysz na powietrzu Twoje płatki naturalnie lepiej zachowają swój kształt, ale jeśli zdecydujesz się na użycie suszarki, nadal będą skuteczne i użyteczne.

 • Nie gotuj płatków wykonanych z bambusa w wodzie, ponieważ spowoduje to rozpad tkaniny i w ten sposób znacznie skrócisz ich żywotność.

 • Ważne jest, aby umyć płatki w wytrzymałej siatkowej torbie na pranie (w zestawie), aby zapobiec ich przesuwaniu w praniu i chronić je przed haczykami, zamkami błyskawicznymi i szorstkimi materiałami, które mogą skrócić ich żywotność.

 • Płatki bambusowe osiągają maksymalną chłonność po około 3-4 praniach. Nic nie szkodzi jeśli zdecydujesz się je użyć od razu po ich otrzymaniu.

Pliki do pobrania

JAK PRAĆ

JAK PRAĆ I ZDBAĆ O PŁATKI

Pliki do pobrania (116.44k)

3 innych produktów w tej samej kategorii:

 • Esencja Natury W Jednym Miejscu

  Każdy Znajdzie Coś Dla Siebie !