Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

Gliceryna Roślinna Farmaceutyczna 1000 L / 1250 KG 99,5% IBC

Więcej informacji

Gliceryna Roślinna Farmaceutyczna 99,5 % Czysta 1000 L / 1250 KG IBC MAUSER

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Jakość: Farmaceutyczna Czysta 99.5% (100% naturalny)

INCI: Vegetable Glycerin

Wzór chemiczny: C3H8O3

Nr CAS: 56-81-5

Nr WE: 200-289-5

Kolor: czysta, klarowna, bezbarwna

Zastosowanie gliceryny:

W farmaceutyce oraz medycynie:

Jest również stosowany w produktach do pielęgnacji skóry, syropach na kaszel, eliksirach, pastach do zębów, płynach do płukania ust, kremach do golenia i produktach do pielęgnacji włosów w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

Jedzenie i napoje:

Gliceryna jest stosowana w żywności i napojach jako rozpuszczalnik, słodzik i środek konserwujący. Jest stosowany jako zagęszczacz do likierów i jako środek wypełniający do niskotłuszczowej żywności w przemyśle spożywczym.

Ochrona skóry:

Gliceryna może być skutecznym lekarstwem na skaleczenia, odleżyny, oparzenia, łuszczycę, ukąszenia, wysypki i modzele. Jest to również dobry środek do mycia skóry, jako tonik do skóry i wspaniały krem ​​nawilżający.

Płyn przeciw zamarzaniu:

Gliceryna działa przeciw zamarzaniu wody. Jeśli dodasz wystarczającą ilość gliceryny do sporządzenia roztworu zawierającego 60% gliceryny do wody, roztwór ten będzie odporny na zamarzanie do około -36 stopni Celsjusza.

Ekstrakty botaniczne:

Gliceryna jest stosowana jako substytut etanolu jako rozpuszczalnika podczas przygotowywania ziołowych ekstrakcji; jest mniej szkodliwy niż etanol i ma mniej skutków ubocznych.

2 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Esencja Natury W Jednym Miejscu

    Każdy Znajdzie Coś Dla Siebie !