Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

200 Przedmioty

Glinka Zielona 500g

30,99 zł

61,98 zł za kg

Więcej informacji

Glinka Zielna 500g Oczyszczająca

Green Montmorillonite Clay

Naturalny krzemian glinu, żelaza i magnezu

INCI: MONTMORILLONITE

CAS: 1318-93-0

EINECS: 215-288-5

Kraj pochodzenia: Francja

OPIS PRODUKTU :

Nasza glinka zielona ma ogromne właściwości chłonne ze względu na jej mikrocząsteczki. Oczyszcza skórę ze zbędnych olei, substancji toksycznych i wszelkich zanieczyszczeń. Jej działanie tonujące stymuluje skórę, przynosząc świeżą krew do komórek skóry. Francuska glinka zielona jest pomocna przy sporadycznych wypryskach skórnych. Używaj jej codziennie podczas stanów zapalnych skóry lub raz na tydzień jako środek pielęgnujący Twoją twarz.

Jest  najbardziej majestatyczną, najskuteczniejszą i najczęściej stosowaną z glinek przy pielęgnacji skóry na świecie. W przeciwieństwie do innych glinek gdzie poszczególne elementy działają w symbiozie z dala od siebie, francuska glinka zielona zawiera kilka elementów, które współpracują z naskórkiem i uwalnia swoje właściwości najlepiej jak to tylko możliwe.

Linia zielonej glinki kosmetycznej oferowanej przez firmę Lonaen jest wydobywana ze złóż występujących naturalnie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • Esencja Natury W Jednym Miejscu

    Każdy Znajdzie Coś Dla Siebie !