Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

999999998 Przedmioty

Glinka Zielona 1 kg

44,00 zł

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Glinka Zielona Z Certyfikatem Ecocert 500g

Certyfikacja: Ecocert, Cosmos

Kraj pochodzenia: Francja

Sugerowane zastosowanie: Zastosowanie kosmetyczne

OPIS PRODUKTU :

Nasza glinka zielona ma ogromne właściwości chłonne ze względu na jej mikrocząsteczki. Oczyszcza skórę ze zbędnych olei, substancji toksycznych i wszelkich zanieczyszczeń. Jej działanie tonujące stymuluje skórę, przynosząc świeżą krew do komórek skóry. Francuska glinka zielona jest pomocna przy sporadycznych wypryskach skórnych. Używaj jej codziennie podczas stanów zapalnych skóry lub raz na tydzień jako środek pielęgnujący Twoją twarz.

Jest  najbardziej majestatyczną, najskuteczniejszą i najczęściej stosowaną z glinek przy pielęgnacji skóry na świecie. W przeciwieństwie do innych glinek gdzie poszczególne elementy działają w symbiozie z dala od siebie, francuska glinka zielona zawiera kilka elementów, które współpracują z naskórkiem i uwalnia swoje właściwości najlepiej jak to tylko możliwe.

Linia zielonej glinki kosmetycznej oferowanej przez firmę Lonaen jest wydobywana ze złóż występujących naturalnie. Dodatkowo została skontrolowana oraz zbadana przez takie instytucje jak EcoCert oraz Cosmos.

DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • Kupuj Zdrowo

    Jesteś Piękna !