Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

2147483647 Przedmioty

Glinka czerwona 500 g

23,95 zł

Płatności
Płatności

Więcej informacji

Glinka Czerwona Z Certyfikatem Ecocert 500 g

Certyfikacja: Ecocert, Cosmos

Kraj pochodzenia: Francja

Sugerowane zastosowanie: Zastosowanie kosmetyczne

OPIS PRODUKTU :

Jedna z najbardziej wszechstronnych z glinek. Jest stosowana w preparatach do pielęgnacji skóry, w produkcji mydeł, kosmetykach i proszkach do twarzy. Czerwona glinka kosmetyczna jest bardzo drobna oraz lekka.

łównym składnikiem glinki czerwonej, któremu zawdzięcza swoją barwę, jest żelazo. Oprócz tego glinka zawiera również domieszkę miedzi, krzem, potas, magnes, wapń, aluminium, mangan i inne. Użyj jej jeśli masz cerę normalną, suchą, wrażliwą lub naczynkową. Preparaty z glinką czerwoną działają na skórę odświeżająco, łagodnie oczyszczają i wzmacniają naczynka krwionośne. Substancja pomaga także leczyć trądzik różowawy. Jej działanie jest łagodniejsze niż glinki zielonej.

Linia czerwonej glinki kosmetycznej oferowanej przez firmę Lonaen jest wydobywana ze złóż występujących naturalnie. Dodatkowo została skontrolowana oraz zbadana przez takie instytucje jak EcoCert oraz Cosmos.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Kupuj Zdrowo

    Jesteś Piękna !