Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wyprzedaż! Sól Epsom (Siarczan magnezu) 1000 kg paleta Zobacz większe

Nowy produkt

25 Przedmioty

Sól Epsom (Siarczan magnezu) 1000 kg paleta

3 600,00 zł

3,60 zł za kg

Więcej informacji

Klasa Czystości: Czysta 99% (Jakość Spożywcza) FCC

Wzór Chemiczny: MgSO4 x 7H2O

Kraj pochodzenia: Niemcy

OPIS PRODUKTU :

Pochodzenie geograficzne

Wyżej wymieniony produkt jest produkowany w Niemczech. Surową sól wydobywa się z własnego podziemia znajdującą się w Niemczech; złoża te składają się z soli nieorganicznych pochodzenia geologicznego.

Alergeny

Podczas wytwarzania wyżej wymienionego produktu producent nie stosuje ani nie dodaje celowo żadnych dodatków, konserwantów, aromatów itp.

Badania na zwierzętach

Producent potwierdza, że produkt ten nigdy nie był poddawany eksperymentom na zwierzętach. Ponadto takie eksperymenty nie są planowane.

GMO

W procesie produkcji wyżej wymienionego produktu producent nie używa modyfikowanych genetycznie organizów (GMO). Wyżej wymieniony produkt nie jest GMO, nie zawiera GMO i nie zawiera GMO był w kontakcie z jakimkolwiek GMO. Rozporządzenie (WE) nr 1829/2003 (ze zmianami) i nr 1830/2003 (z późniejszymi zmianami) nie mają zastosowania.

Proponowany sposób przygotowania kąpieli (dla dorosłych):

Sól rozpuścić w wannie wypełnionej ciepłą woda o temperaturze 37 - 39°C. Relaksującą 20-minutową kąpiel stosować 1-2 razy w tygodniu.

Kąpiel, która poprawi ogólny stan i zdrowie skóry należy przygotować z: ½-1 szklanek (ok. 100 g – 250 g).

Odprężenie zmęczonym i obolałym mięśniom przyniesie kąpiel przygotowana z:

2-4 szklanek (ok. 500 g - 1 kg).

Wykorzystanie w kosmetyce:

Sól Epsom doskonale sprawdza się jako produkt kosmetyczny. Możesz używać jej właściwości do tworzenia własnych fantastycznych domowych produktów, takich jak; Sól do szorowania, mycia twarzy, Volumizer do włosów (w połączeniu z codziennym odżywką), środek złuszczający, a nawet do tworzenia własnych pachnących soli do kąpieli, to bardzo łatwe do zrobienia! Wszystko to pomoże zredukować stres i trochę odprężyć się w rutynie kąpieli.

Wykorzystanie w Ogrodnictwie:

Możesz być zaskoczony faktem, że nasza Sól Epsom ma praktyczne zastosowanie również w ogrodzie! Na przykład pomidory potrzebują dużej ilości magnezu, aby w pełni rozwinąć swój potencjał. Sól Epsom może być świetnym, opłacalnym sposobem na uzyskanie tego podstawowego składnika odżywczego w uprawach. To samo dotyczy papryki. Pomaga w kiełkowaniu, w celu uzyskania większych plonów.

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić oczy. W razie wystąpienia podrażnienia spłukać wodą. Jeżeli podrażnienie nie ustąpi, zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produkt jest zgodny z wymogami koszerności i halal. Certyfikaty są dostępne na stronie producenta.

Do użytku zewnętrznego.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Esencja Natury W Jednym Miejscu

    Każdy Znajdzie Coś Dla Siebie !